CENFORCE 100 (Дженерік Віагра)

Сілденафіл Цитрат 100 мг

Віагра CENFORCE 100 Сілденафіл 100 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 29 грн 290 грн
20 28 грн 560 грн
30 27 грн 810 грн
50 25 грн 1250 грн
100 23 грн 2300 грн
Характеристики:
Виробник Centurion Laboratories
Діюча речовина Сілденафіл Цитрат
Дозування 100 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії 5-6 годин
Добова доза 100 мг
Сумісність із алкоголем Ні
Опис препарату

Дженерік Віагра CENFORCE 100 опис препарату

CENFORCE 100 мг є дженериком Віагри, справжнього вилучення із проблем з ерекцією для чоловіків. Цей препарат містить силденафіл цитрат – діючу речовину, яка допомагає покращити кровопостачання органів малого тазу та підвищити потенцію. Він призначений для тимчасового лікування еректильної дисфункції та покращення сексуальної функції.

Що таке CENFORCE 100 мг?

Таблетки CENFORCE 100 мг – це дженерик Віагри, що містить силденафіл цитрат. Силденафіл цитрат є селективним інгібітором фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ5), що допомагає покращити кровопостачання пеніса та підтримувати стійку ерекцію.

Як приймати CENFORCE 100 мг?

Рекомендована доза Cenforce 100 мг – одна таблетка за 30-60 хвилин до планової сексуальної активності. Слід приймати та оцінювати ефект препарату, оскільки індивідуальна реакція може змінюватись. Рекомендовано не перевищувати однієї дози протягом 24 годин.

Кому призначено Ценфорс 100 мг?

Ценфорс 100 мг рекомендується для чоловіків з еректильною дисфункцією, які мають проблеми з досягненням та підтримкою стійкої ерекції. Він може бути корисним для тих, хто має стресові ситуації, психологічні або фізичні фактори, що впливають на сексуальну функцію.

Рекомендовані дози CENFORCE 100 мг

Рекомендована доза Cenforce 100 мг – одна таблетка за 30-60 хвилин до планової сексуальної активності. Рекомендується приймати препарат на порожній шлунок або після легкої їжі, оскільки високожирна їжа може затримати початок дії препарату.

Якщо я використовую CENFORCE 100 мг, чи можу займатися сексом усю ніч?

Дженерік CENFORCE 100 мг допомагає покращити ерекцію та підтримати її протягом кількох годин. Однак тривалість дії може змінюватись у кожного чоловіка. Для отримання оптимального ефекту рекомендується проконсультуватися з лікарем та дотримуватись рекомендованих доз. Ценфорс 100 мг не гарантує здатність до безперервного сексу усю ніч, але може покращити сексуальну функцію протягом певного періоду.

Чи існують особливі правила техніки безпеки при використанні CENFORCE 100 мг?

При використанні Ценфорсу 100 мг, важливо дотримуватися деяких правил техніки безпеки. Зокрема, не рекомендується приймати більше однієї дози протягом 24 годин. Також не слід поєднувати прийом CENFORCE 100 мг з великою кількістю алкоголю, оскільки це може підвищити ризик побічних ефектів та знизити ефективність препарату. Бажано проконсультуватися з лікарем для отримання більш детальної інформації та індивідуальних рекомендацій щодо безпечного використання Ценфорс 100 мг.

Протипоказання

Препарат CENFORCE 100 мг не рекомендується використовувати у таких випадках:

  • алергія на силденафіл цитрат або інші компоненти препарату;
  • прийом нітратних препаратів, таких як нітрогліцерин, видінасозин, дизопірамід або рифампіцин;
  • використання антигіпертензивних препаратів, таких як альфа-блокатори або антигіпертензивні препарати;
  • Серцеві проблеми, такі як стенокардія, нестабільна ангіна, серцеві напади;
  • Тяжка печінкова або ниркова недостатність;
  • Різкі артеріальні чи гіпотензивні порушення;
  • Геморагічні порушення та схильність до кровотечі;

Кому не можна використовувати CENFORCE 100 мг?

CENFORCE 100 мг не рекомендується для жінок та осіб, які не досягли 18 років. Також він не підходить для лікування ерекційної дисфункції у дітей та підлітків.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від Ценфорсу 100 мг?

Аналог Віагра CENFORCE 100 мг не викликає фізичної залежності, але може стати психологічною опорою для чоловіків, які мають проблеми з ерекцією. Важливо використовувати препарат із розумінням та перевищувати рекомендовану дозу без консультації з лікарем.

Що не можна їсти з CENFORCE 100 мг?

CENFORCE 100 мг не має специфічних обмежень у харчуванні, але слід уникати великих кількостей жирної їжі перед прийомом препарату, оскільки це може затримати початок дії. Крім того, слід обмежити вживання алкоголю, оскільки велика кількість алкоголю може знизити ефективність препарату.

CENFORCE 100 мг з ліками та іншими продуктами

Пігулки CENFORCE 100 мг може взаємодіяти з деякими ліками, такими як нітратні препарати, альфа-блокатори, антигіпертензивні та інші препарати для лікування еректильної дисфункції. Важливо проконсультуватися з лікарем або фармацевтом щодо можливих взаємодій з ліками, які ви приймаєте.

Перша допомога при передозуванні

У разі передозування Ценфорс 100 мг слід негайно звернутися до лікаря або медичного закладу. Симптоми передозування можуть містити загрозливо низький артеріальний тиск, сильний головний біль, погіршення зору, запаморочення та інші небажані ефекти.

Деякі можливі побічні ефекти від прийому Ценфорс 100 мг можуть включати головний біль, запаморочення, почервоніння обличчя, нежить у шлунку, затримку носового дихання та зміни у зірці. Ці ефекти зазвичай тимчасові та саморуйнуються. Однак, якщо ви спостерігаєте серйозні небажані ефекти, слід звернутися до лікаря.

Форми випуску

CENFORCE 100 мг доступний у формі таблеток з оральним застосуванням.

Переваги використання Ценфорсу 100 мг включають покращення ерекції, підтримання стійкої ерекції та покращення сексуальної функції. Втім, слід пам’ятати, що препарат має обмеження та може супроводжуватись побічними ефектами. Крім того, ефективність препарату може змінюватись в залежності від індивідуальних особливостей.

Інші різновиди цього препарату: