TADADEL 10 (Дженерік Сіалис)

Тадалафіл Цитрат 10 мг

Сіаліс TADADEL 10 Тадалафіл 10 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 27 грн 270 грн
20 26 грн 520 грн
30 25 грн 750 грн
50 23 грн 1150 грн
100 21 грн 2100 грн
Характеристики:
Виробник Delta
Діюча речовина Тадалафіл Цитрат
Дозування 10 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії До 36 годин
Добова доза 20 мг
Сумісність із алкоголем У невеликих кількостях
Опис препарату

Дженерік Сіаліс TADADEL 10 опис препарату

TADADEL 10 – це потужний препарат для підтримки стабільної ерекції, що містить діючу речовину Тадалафіл. Цей компонент розширює судини, підвищуючи кровообіг у геніталіях, що дозволяє досягти та підтримувати жорстку ерекцію протягом тривалого часу – до 36 годин!

Як приймати TADADEL 10?

Рекомендована доза TADADEL 10 – 1 таблетка (10 мг) за 30-40 хвилин до очікуваної статевої активності. Приймати щодня. Таблетку можна приймати незалежно від їжі, але уникайте вживання важких або жирних страв перед вживанням препарату.

Кому призначена TADADEL 10 мг?

Дженерік Левітри TADADEL 10 призначена для чоловіків, які мають проблеми з потужністю або бажають підвищити якість свого сексуального життя. Препарат підходить для дорослих чоловіків різного віку, які мають стійкі ерекційні дисфункції або хочуть покращити свої сексуальні досягнення.

Рекомендовані дози

Оптимальна доза Тададель – 10 мг на добу. Перевищення цієї дози може призвести до збільшення побічних ефектів і не робить ефективнішим. Зберігайте рекомендовану дозу для досягнення оптимального ефекту.

Якщо я використовую Тададел 10, чи можу займатися сексом усю ніч?

Так, за допомогою TADADEL 10 ви можете насолоджуватись сексом протягом тривалого часу – до 36 годин! Препарат дозволить вам забути про проблеми з потенцією та насолоджуватися бажаними та якісними інтимними стосунками.

Чи є якісь особливі правила техніки безпеки під час використання TADADEL 10?

При використанні TADADEL 10 слід дотримуватись наступних правил безпеки: не перевищуйте рекомендовану дозу, не поєднуйте препарат з наркотичними речовинами, уникайте вживання алкоголю у великих кількостях, як це може знизити ефективність препарату.

Протипоказання

Не рекомендується приймати TADADEL 10 в таких випадках: якщо у вас є алергія на Тадалафіл або будь-які інші складові препарату, якщо у вас є серцеві проблеми або приймаєте препарати з нітратами, для жінок і дітей.

Кому не слід використовувати TADADEL 10 мг?

Пігулки TADADEL 10 не рекомендується жінкам та дітям. Також особам із серцево-судинними проблемами, гіпертензією, аритмією, ангіною, тяжкою печінковою або нирковою недостатністю краще уникати прийому препарату без консультації з лікарем.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від TADADEL 10?

Ні, при правильному використанні TADADEL 10 не викликає фізичної залежності. Препарат допоможе лише за необхідності покращити ерекцію, але не викличе прихильності до його вживання.

Що не можна їсти з TADADEL 10?

TADADEL 10 можна приймати незалежно від їжі, але уникайте вживання важких, жирних або звичайних страв перед прийомом препарату, оскільки це може знизити його ефективність.

Взаємодія TADADEL 10 мг з ліками та іншими продуктами

Таблетки TADADEL 10 не підходить для поєднання з іншими препаратами потенції або препаратами з нітратами. Перед вживанням препарату краще проконсультуватися з лікарем щодо взаємодії з іншими медикаментами.

Перша допомога при передозуванні

При передозуванні Тададель 10 можуть виникнути побічні ефекти. Негайно звертайтеся до лікаря або медичної допомоги для надання кваліфікованої допомоги.

Деякі з побічних ефектів можуть включати головний біль, почервоніння обличчя, зміни зорової гостроти, нудоту та закладеність носа. Зазвичай ці побічні ефекти проходять самі собою протягом короткого часу. У разі сильних небажаних реакцій краще звернутися до лікаря.

Форми випуску

TADADEL10 доступний у формі таблеток із різними дозуваннями. Перевірте інструкцію до препарату або зверніться до фахівця, щоб вибрати оптимальну форму для ваших потреб.

Переваги та недоліки TADADEL 10 мг

Ліки TADADEL 10 має багато переваг: довгий час дії, висока ефективність, зручний прийом.

Незначні недоліки можуть включати можливість побічних ефектів і індивідуальну несумісність з деякими ліками.

Тепер ви знаєте про TADADEL 10 все необхідне для успішного та якісного відпочинку у вашому інтимному житті! Завжди пам’ятайте про правила безпеки та дотримуйтесь рекомендацій лікаря. Насолоджуйтесь своїм новим досвідом та приємними моментами у співіснуванні з Тададел 10!

Інші різновиди цього препарату: