TADASOFT 20 (Дженерік Сіаліс)

Тадалафіл Цитрат Смоктальний 20 мг

Сіаліс TADASOFT 20 Тадалафіл 20 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 35 грн 350 грн
20 34 грн 680 грн
30 33 грн 990 грн
50 32 грн 1600 грн
100 30 грн 3000 грн
Характеристики:
Виробник Sunrise Remedies
Діюча речовина Тадалафіл Цитрат Смоктальний
Дозування 20 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 40 хв. до акту
Час дії До 36 годин
Добова доза 20 мг
Сумісність із алкоголем У невеликих кількостях
Опис препарату

Дженерік Сіаліс TADASOFT 20 опис препарату

TADASOFT 20 мг – відмінний препарат для підтримки чоловіків у їхньому інтимному житті. З цим дженериком секс стане довгим та приємним, забезпечивши стабільні ерекції протягом 36 годин.

Що таке Тадасофт 20?

Тадасофт 20 мг – це дженерик препарату Сіаліс, що містить активний компонент Тадалафілу. Цей компонент покращує приплив крові до члена, допомагаючи досягти та підтримати стабільну ерекцію під час статевого контакту.

Як приймати TADASOFT 20?

Рекомендована доза TADASOFT 20 мг – одна таблетка за 30-40 хвилин до очікуваної статевої активності. Таблетку слід запивати водою. Не рекомендується перевищувати одноразової дози більше 20 мг.

Для кого призначено TADASOFT 20?

Препарат TADASOFT 20 призначений для чоловіків, які мають проблеми з еректильною функцією або бажають покращити якість свого сексуального життя. Застосування препарату відмінно підходить для тих, хто бажає зберегти свою сексуальну активність протягом 1-2 діб.

Рекомендовані дози Тадасофт

TADASOFT 20 мг має оптимальну дозу для більшості чоловіків. Зазвичай, одна таблетка забезпечує потужну ерекцію, але в деяких випадках лікар може рекомендувати меншу дозу, особливо якщо побічні реакції.

Чи можу займатися сексом усю ніч, використовуючи TADASOFT 20?

Дженерік Сіаліс TADASOFT 20 забезпечує стабільну ерекцію протягом 36 годин, що дозволяє насолоджуватися довгим та задовільним сексуальним досвідом. Однак не рекомендується вживати більше однієї дози препарату на добу.

Чи існують правила техніки безпеки під час використання Тадасофту 20?

Перед прийомом Тадасофт 20 необхідно проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є серйозні проблеми зі здоров’ям. Зберігайте препарат у недоступному для дітей місці, і не вживайте його, якщо ви молодше 18 років.

Протипоказання

TADASOFT 20 не повинен застосовуватися в таких випадках: алергія на тадалафіл, вживання органічних нітратів або азотних донорів, серцеві проблеми, проблеми зі зниженим артеріальним тиском.

Кому не слід використовувати Тадасофт20?

Жінкам, дітям, підліткам, особам, які мають серцеві проблеми або проблеми з АТ, не рекомендується використовувати Тадасофт без консультації з лікарем.

Чи розвинеться залежність від Tadasoft 20?

Таблетки TADASOFT 20 не викликає фізичної залежності, але психологічна залежність може розвинутись у тих випадках, коли людина починає вірити, що може сексуально функціонувати лише за допомогою препарату.

Що не можна їсти з TADASOFT 20?

TADASOFT 20 не впливає на харчування, але рекомендується уникати вживання великих кількостей алкоголю та важких жирних страв, оскільки це може знизити ефективність препарату.

Тадасофт 20 з ліками та продуктами

Перед вживанням Тадасофт 20 важливо повідомити лікаря про всі ліки, які ви вживаєте, особливо антибіотики, антигрибкові препарати та препарати для лікування серцевих проблем.

Перша допомога при передозуванні

При передозуванні TADASOFT 20 можуть збільшитися побічні ефекти, такі як головний біль, запаморочення, діарея і т.д. При передозуванні необхідно негайно звернутися до лікаря.

Побічні дії Тадасофт 20

Зазвичай TADASOFT 20 добре переноситься, але можуть виникнути деякі побічні ефекти, такі як головний біль, покриття обличчя червоним, нежить у шлунку, нудота, зміни зору. Ці ефекти зазвичай проходять власними силами.

Форми випуску

Пігулки TADASOFT 20 мг доступний у формі таблеток. Зазвичай вони упаковані за 10 або 30 таблетками в одному блістері.

Переваги та недоліки Тадасофт

Переваги TADASOFT 20 полягають у тривалій дії, покращенні якості ерекції та спрощенні процесу прийому. Однак слід пам’ятати про можливі побічні ефекти та обмеження застосування для деяких груп осіб. Зверніть увагу, що перед початком прийому Тадасофт 20 мг важливо проконсультуватися з лікарем, який надасть індивідуальні поради та рекомендації щодо дозування та призначення препарату з урахуванням вашого здоров’я.

Інші різновиди цього препарату: