TADAFEM 20 (Сіаліс для жінок)

Жіночий Тадалафіл Цитрат

Жіночій Сіаліс TADAFEM 20 Тадалафіл 20 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
4 80 грн 320 грн
8 77,5 грн 616 грн
12 75 грн 900 грн
20 70 грн 1400 грн
40 65 грн 2600 грн
Характеристики:
Виробник Sunrise Remedies
Діюча речовина Тадалафіл Цитрат
Дозування 20 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії До 36 годин
Добова доза 20 мг
Сумісність із алкоголем У невеликих кількостях
Опис препарату

Сіаліс для жінок TADAFEM 20 опис препарату

TADAFEM 20 – це потужний та надійний препарат з діючою речовиною тадалафіл, який відрізняється тривалою дією до 36 годин. Його унікальність полягає в тому, що ви можете насолоджуватися свіжим і яскравим інтимним життям, не заздалегідь плануючи прийом таблетки. Просто візьміть одну таблетку та насолоджуйтесь довгоочікуваними моментами у вашому житті!

Що таке TADAFEM 20 мг?

Сіаліс для жінок TADAFEM – це препарат, який використовується для лікування еректильної дисфункції (ІД), також відомий як імпотенція. Діючи на основі тадалафілу, він підвищує кровообіг у пеніс, допомагаючи досягти твердої та стабільної ерекції під час статевого акту. За допомогою Тадафема ви зможете забути про страх нестабільної ерекції та наново відкрити для себе радість та задоволення від інтимного життя.

Як приймати Тадафем?

TADAFEM20 призначений для прийому усно з використанням води. Рекомендована доза – 20 мг, одна таблетка за 30-40 хвилин до запланованої статевої активності. Зберігайте інтервал між прийомами препарату не менше 24 годин, оскільки це забезпечить найкращу ефективність дії. Не перевищуйте рекомендовану дозу, оскільки це може призвести до небажаних побічних ефектів.

Кому призначена TADAFEM 20?

Препарат TADAFEM 20 рекомендований для чоловіків, які мають проблеми із досягненням та підтриманням ерекції під час статевого акту. Він підходить для дорослих чоловіків будь-якого віку, які бажають покращити якість свого інтимного життя та відновити впевненість у собі.

Рекомендовані дози TADAFEM

Рекомендована доза Тадафема – 20 мг один раз на день. Виконуйте інструкції лікаря або упаковки з препаратом. Прийом більшої кількості препарату не підвищує ефективності дії, але може збільшити ризик побічних ефектів.

Якщо я використовую TADAFEM, чи можу займатися сексом усю ніч?

Дженерік TADAFEM 20 дозволяє підтримувати ерекцію до 36 годин після прийому препарату. Однак важливо відзначити, що тривала ерекція без перерви може бути не тільки фізично виснажливою, а й небезпечною для здоров’я. Рекомендуємо підтримувати розумний підхід до сексуальної активності та дотримуватися природних ритмів організму.

Чи є якісь особливі правила техніки безпеки під час використання TADAFEM 20?

Звичайно! Незважаючи на безпеку препарату, є деякі рекомендації, які слід враховувати. По-перше, не перевищуйте рекомендовану дозу, яка становить 20 мг на добу. По-друге, уникайте одночасного вживання алкоголю та жирних їжі, оскільки це може знизити ефективність препарату. Також зверніться до лікаря про можливу взаємодію з іншими ліками та продуктами.

Протипоказання

Жіночий Сіаліс TADAFEM не рекомендується використовувати у таких випадках: – Вік менше 18 років. – схильність до алергічних реакцій на складові препарату. – Вживання органічних нітратів або азотної кислоти в будь-якій формі.

Кому не слід використовувати TADAFEM?

Препарат не рекомендується жінкам та дітям. Також особам, які мають серцеві проблеми, хвороби печінки або нирок, а також страждають від вроджених аномалій пеніса.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від TADAFEM 20 мг?

Ні, TADAFEM 20 не викликає фізичної залежності. Природний процес ерекції збережеться у вас, незалежно від вживання препарату. Тадафем просто допомагає забезпечити стабільну та тривалу ерекцію та повернути впевненість у своїх сексуальних можливостях.

Що не можна їсти з TADAFEM 20 мг?

Прийом жирної їжі може затримати абсорбцію препарату та знизити його ефективність. Тому рекомендуємо уникати вживання великої кількості жирних страв перед прийомом Тадафеми.

TADAFEM з ліками та іншими продуктами

Перед прийомом TADAFEM 20 порадьтеся з лікарем, якщо ви приймаєте інші препарати чи хронічні захворювання. Особливо важливо уникати одночасного вживання з азоторгові препарати.

Перша допомога при передозуванні

При передозуванні TADAFEM зверніться до невідкладної медичної допомоги. Симптоми можуть включати важкі побічні ефекти, такі як сильний головний біль, запаморочення, швидкий пульс та інші небажані реакції.

Tadafem зазвичай добре переноситься, але деякі особи можуть відчути деякі побічні ефекти, такі як головний біль, запаморочення, покриття обличчя почервонінням, нежиттю в шлунку і т.д. Зазвичай ці симптоми проходять самі собою протягом кількох годин. Однак, якщо вони незручні або продовжуються довше, зверніться до лікаря.

Форми випуску TADAFEM

Збудник TADAFEM 20 виробляється у вигляді таблеток для орального прийому з різними дозуваннями – 5 мг, 10 мг та 20 мг. Виберіть відповідний вам або проконсультуйтеся з лікарем для правильного вибору.

Переваги та недоліки Тадафем 20 мг

TADAFEM має свої переваги та недоліки. Серед переваг можна відзначити тривалий термін дії, приймати таблетку незалежно від їжі, високу ефективність у більшості чоловіків. З недоліків – можливість розвитку побічних ефектів та обмежений прийом разів на добу. Ми сподіваємося, що наш розгорнутий опис допоможе вам краще зрозуміти препарат Тадафем 20 мг і зробить ваш вибір більш осмисленим. Пам’ятайте, що перед прийомом препарату краще проконсультуватися з лікарем, щоб уникнути неприємних наслідків та забезпечити безпеку вашого здоров’я. Насолоджуйтесь життям і будьте щасливі!

Інші різновиди цього препарату: