DELGRA 50 (Дженерік Віагра)

Сілденафіл Цитрат 50 мг

Віагра DELGRA 50 Сілденафіл 50 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 25 грн 250 грн
20 24 грн 480 грн
30 23 грн 690 грн
50 21 грн 1050 грн
100 19 грн 1900 грн
Характеристики:
Виробник Delta
Діюча речовина Сілденафіл Цитрат
Дозування 50 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії 5-6 годин
Добова доза 100 мг
Сумісність із алкоголем Ні
Опис препарату

Дженерік Віагра DELGRA 50 опис препарату

DELGRA 50 мг – чарівна допомога для вашої інтимної сфери! Цей препарат на основі силденафілу привнесе до ваших відносин новий рівень задоволення. Завдяки його дії, ви зможете насолоджуватись приємними хвилинами зі своєю половинкою протягом 4-6 годин. Пориньте в море насолоди з Делгрою!

Що таке DELGRA 50 мг?

Пігулки DELGRA мг – це потужний препарат для підтримки ерекції, що містить діючу речовину силденафілу. Він розширює кровоносні судини в органах малого тазу, забезпечуючи покращений кровотік у пеніс. Це дозволяє досягти стабільної та тривалої ерекції, покращити якість інтимного життя та повернути радість взаєминам із партнером.

Як приймати DELGRA 50 мг?

Приймайте DELGRA 50 мг за 30-60 хвилин до інтимної близькості. Запийте таблетку великою кількістю води. Уникайте вживання важкої та жирної їжі перед прийомом, що може затримати початок дії препарату. Не перевищуйте одноразової дози 50 мг на добу. Пам’ятайте, що дія Делгри 50 залежить від індивідуальних особливостей організму.

Для кого призначено DELGRA 50?

Препарат DELGRA 50 мг призначена для чоловіків, які стикаються з проблемами ерекції, не зважаючи на вік. Це може бути результат стресу, психологічних факторів, старіння чи фізичних проблем. Препарат допоможе покращити потужність, підвищити якість інтимних відносин та надати впевненості у собі.

Рекомендовані дози

Рекомендована одноразова доза DELGRA 50 мг – одна таблетка. Не перевищуйте максимальної добової дози 50 мг. Перед використанням проконсультуйтеся зі спеціалістом, щоб обговорити індивідуальні особливості організму та підібрати оптимальну дозу.

Якщо я використовую Делгра 50 мг, можу займатися сексом всю ніч?

Дженерік DELGRA 50 допоможе підтримувати ерекцію протягом 4-6 годин після прийому. Всю ніч – це зазвичай від 6 до 8 годин, тому можливо, що ефекту препарату вам вистачить для продовження насолоди протягом цього часу. Однак, не забувайте про індивідуальні особливості організму, які можуть вплинути на тривалість дії препарату.

Чи існують якісь особливі правила техніки безпеки під час використання?

При використанні DELGRA 50 мг дотримуйтесь наступних правил безпеки: не перевищуйте рекомендовану дозу, не приймайте разом з наркотичними речовинами, не використовуйте одночасно з іншими препаратами для потенції. Пам’ятайте, що Делгра 50 не є контрацептивом і не захистить від захворювань, що передаються статевим шляхом.

Протипоказання

Ліки DELGRA 50 мг має свої протипоказання. Не приймайте препарат, якщо у вас є алергія на силденафіл або будь-яку іншу складову препарату. Також уникайте вживання, якщо у вас серцево-судинні проблеми, високий або низький тиск, тяжкі печінкові або ниркові захворювання.

Кому не слід використовувати DELGRA 50?

Не рекомендується вживати DELGRA 50 жінкам та особам, які не досягли 18 років. Також уникайте прийому препарату, якщо у вас виявлено безпліддя або ви страждаєте на проблеми зі здатністю займатися сексом здебільшого.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від DELGRA 50 мг?

Віага DELGRA 50 мг не викликає фізичної залежності. Це означає, що ви не відчуватимете сильних побудованих, якщо припините прийом препарату. Однак слід зберігати розумний захід при його використанні та враховувати індивідуальні особливості організму.

Що не можна їсти з Делгрою 50 мг?

Не використовуйте грейпфрутовий сік та продукти, які містять грейпфрут. Це може збільшити рівень силденафілу в організмі та призвести до побічних ефектів.

Взаємодія DELGRA з ліками та іншими продуктами

Попередьте лікаря про всі ліки, які ви приймаєте, включаючи натуральні препарати та добавки. Делгра 50 може взаємодіяти з певними ліками, зокрема нітратами, призначеними на лікування серцевих захворювань.

Перша допомога при передозуванні

У разі передозування DELGRA 50 мг зверніться за медичною допомогою негайно. Симптоми передозування можуть включати погіршення побічних ефектів та нові небажані реакції.

Делгра 50 може викликати деякі побічні дії, такі як головний біль, почервоніння обличчя, зміни зору, дискомфорт у шлунку та інші. Зазвичай вони тимчасові і не потребують медичної допомоги.

Форми випуску

DELGRA 50 мг доступна у формі таблеток для перорального прийому. Кожна упаковка містить вказану кількість доз.

Переваги та недоліки DELGRA 50

Переваги DELGRA 50 полягають у високій ефективності та зручному форматі застосування. Вона допомагає вирішити проблеми з ерекцією та покращити якість сексуального життя. Однак слід пам’ятати про можливі побічні реакції та протипоказання. Тепер ви знайомі з усіма аспектами DELGRA 50 мг і можете прийняти рішення про її використання для покращення вашого інтимного життя. Насолоджуйтесь моментами радості та насиченості разом із Делгрою!

Інші різновиди цього препарату: