EREGRA 100 (Дженерік Віагра)

Сілденафіл Цитрат 100 мг

Віагра EREGRA 100 Сілденафіл 100 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 29 грн 290 грн
20 28 грн 560 грн
30 27 грн 810 грн
50 25 грн 1250 грн
100 23 грн 2300 грн
Характеристики:
Виробник Emkay
Діюча речовина Сілденафіл Цитрат
Дозування 100 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії 5-6 годин
Добова доза 100 мг
Сумісність із алкоголем Ні
Опис препарату

Дженерік Віагра EREGRA 100 опис препарату

EREGRA 100 мг – це потужний препарат, розроблений для покращення сексуального життя та лікування еректильної дисфункції. Завдяки своїй унікальній формулі, Ерегра забезпечує стабільну та тривалу ерекцію, що дозволяє насолоджуватися задоволенням від інтимних стосунків.

Що таке EREGRA 100 мг?

Дженерік Віагри EREGRA 100 мг – це сильний препарат, що містить активну речовину силденафілу. Він відноситься до класу лікарських засобів, відомих як інгібітори фосфодіестерази типу 5 (ІФД5). Цей препарат покращує кровообіг до органів малого тазу, забезпечуючи стійку та потужну ерекцію при стимуляції.

Як приймати EREGRA 100?

Пігулки EREGRA 100 рекомендується приймати за 30-60 хвилин до статевої активності. Препарат слід запивати достатню кількість води. Рекомендована початкова доза становить 100 мг, але в залежності від ефективності та переносимості дозу можна збільшити або зменшити за порадою лікаря.

Для кого призначена?

EREGRA 100 мг розроблена для чоловіків, які стикаються з проблемами ерекції або мають еректильну дисфункцію. Вона може бути ефективна у випадках, коли чоловік не може досягти або підтримати досить жорстку ерекцію для задоволення себе та свого партнера.

Рекомендовані дози Ерегра 100 мг

Рекомендована початкова доза EREGRA 100 мг становить 1 таблетку за 24 години. Не рекомендується перевищувати цю дозу без консультації з лікарем. Дозу можна змінювати в залежності від ефективності та переносимості препарату.

Якщо я використовую EREGRA 100, чи можу займатися сексом усю ніч?

Дженерік EREGRA 100 мг може покращити вашу сексуальну функцію та допомогти досягти стабільної ерекції протягом кількох годин. Однак тривалість дії препарату може змінюватись у кожної людини. Якщо у вас виникають питання щодо тривалості та безпеки використання Ерегри, краще проконсультуватися з лікарем.

Чи є якісь особливі правила техніки безпеки під час використання EREGRA 100?

При використанні EREGRA 100 важливо дотримуватись певних правил техніки безпеки. Рекомендується не перевищувати рекомендовану дозу та поєднувати препарат з іншими препаратами для лікування еректильної дисфункції без консультації з лікарем. Також уникайте вживання великої кількості алкоголю, оскільки це може знизити ефективність препарату.

Протипоказання

EREGRA 100 має деякі протипоказання, і не рекомендується використовувати препарат у таких випадках:

 • алергія на силденафіл або інші компоненти препарату;
 • прийом нітратів чи азотнокислих препаратів;
 • Серцеві захворювання;
 • Гостра чи хронічна ниркова недостатність;
 • Гостра або хронічна печінкова недостатність;
 • Очікування чи лактація.

Кому не слід використовувати EREGRA 100 мг?

EREGRA 100 мг не рекомендується жінкам та особам, які не досягли 18-річного віку. Також використання препарату не рекомендується особам з тяжкими серцевими захворюваннями, гострою чи хронічною нирковою чи печінковою недостатністю. Перед використанням Ерегра 100 рекомендується проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є медичні проблеми.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність EREGRA 100 мг?

Аналог Віагра EREGRA 100 мг не призводить до фізичної залежності. Однак, якщо ви страждаєте від постійних проблем з ерекцією, рекомендується проконсультуватися з лікарем. Лікар зможе визначити причини вашої еректильної дисфункції та запропонувати оптимальні методи лікування.

Що не можна їсти з EREGRA 100 мг?

EREGRA 100 мг не взаємодіє з їжею, тому ви можете приймати препарат незалежно від їжі. Однак важливо уникати вживання грейпфрутового соку або грейпфрутів, оскільки це може збільшити ризик побічних ефектів.

Взаємодія EREGRA 100 мг з ліками та іншими продуктами

Перед використанням EREGRA 100 краще проконсультуватися з лікарем чи фармацевтом щодо взаємодії з іншими ліками чи продуктами. Особливу увагу слід приділити таким лікам:

 • Нітрати чи азотнокислі препарати;
 • Інші препарати для лікування еректильної дисфункції;
 • препарати на лікування серцевих захворювань;
 • Антибіотики;
 • Препарати для лікування ВІЛ/СНІДу;
 • Препарати, які містять грейпфрутовий сік.

Перша допомога при передозуванні

У разі передозування EREGRA 100 слід негайно звернутися до лікаря або зателефонувати до служби невідкладної медичної допомоги. Симптоми передозування можуть включати нудоту, запаморочення, біль у грудях та сильний головний біль.

Ліки EREGRA 100 мг може мати деякі побічні ефекти, які зазвичай є тимчасовими та мінімальними. Деякі з них включають головний біль, запаморочення, нежить у шлунку, зміни зору та почервоніння обличчя. Якщо ви спостерігаєте серйозні побічні ефекти або незвичайні реакції, повідомте свого лікаря.

Форми випуску

EREGRA 100 мг доступна у формі таблеток для перорального прийому. Кожна таблетка містить 100 мг силденафілу. Препарат випускається у блістерах із різною кількістю таблеток.

Переваги та недоліки EREGRA 100 мг

Переваги Ерегра 100 мг:

 • Забезпечує стійку та потужну ерекцію;
 • Поліпшує сексуальну функцію;
 • Поліпшує якість інтимного життя;
 • Чинить тривалу дію;
 • Легко вживати та зручно використовувати.

Недоліки EREGRA 100:

 • Може мати побічні ефекти;
 • Може взаємодіяти з іншими ліками;
 • Бажано проконсультуватися з лікарем перед використанням.

Інші різновиди цього препарату: