SUPER P-FORCE (Пролонгатор)

Сілденафіл 100 мг + Дапоксетин 60 мг

Пролонгатор SUPER P-FORCE Дапоксетин+Сілденафіл
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
4 87,5 грн 348 грн
8 85 грн 680 грн
12 82,5 грн 984 грн
20 77,5 грн 1540 грн
40 72,5 грн 2880 грн
Характеристики:
Виробник Sunrise Remedies
Діюча речовина Сілденафіл + Дапоксетин
Дозування 100 мг + 60 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії До 12 годин
Добова доза 1 таблетка
Сумісність із алкоголем Ні
Опис препарату

Пролонгатор SUPER P-FORCE опис препарату

Особливе поєднання міцного стимулюючого ефекту та затримки еякуляції SUPER P-FORCE забезпечує яскраву та стійку ерекцію, а також довгу статеву активність. Цей препарат стане ідеальним вибором для чоловіків, які бажають відчути максимальне задоволення та продовжити тривалість сексуального контакту. Пориньте у світ насолоди разом із Супер П-Форс!

Що таке SUPER P-FORCE?

Super P-Force – це потужний комбінований препарат, що містить дві активні речовини: силденафіл цитрат та дапоксетин. Силденафіл цитрат відноситься до групи інгібіторів фосфодіестерази типу 5 і допомагає підвищити кровопостачання до пеніса, що сприяє міцній та стійкій ерекції. Дапоксетин відноситься до групи селективних інгібіторів зворотного захоплення серотоніну і дозволяє затримати еякуляцію, продовжуючи тривалість статевого акту.

Як приймати Супер П-Форс?

Рекомендована доза SUPER P-FORCE становить одну таблетку за 1 годину до очікуваної статевої активності. Препарат слід запивати достатню кількість води. Уникайте вживання жирної їжі, тому що це може затримати початок дії препарату. Не рекомендується приймати більше 1 таблетки протягом 24 годин. Перед вживанням ретельно ознайомтеся з інструкцією або проконсультуйтеся з лікарем.

Для кого призначено SUPER P-FORCE?

Дженерік Віагра SUPER P-FORCE рекомендований для чоловіків, які мають проблеми з еректильною дисфункцією та швидкою еякуляцією. Цей препарат допоможе покращити якість ерекції, продовжити тривалість статевого акту та покращити сексуальну задоволеність. Зважайте на те, що Супер П-Форс призначений тільки для чоловіків, які досягли повнолітнього віку.

Рекомендовані дози SUPER P-FORCE

Рекомендована доза Супер П-Форс становить 1 таблетку (100 мг силденафілу та 60 мг дапоксетину) за 1 годину до очікуваної статевої активності. Не перевищуйте дозу, що рекомендується, оскільки це не призведе до підвищення ефективності препарату, а тільки збільшить ризик побічних ефектів.

Якщо я використовую SUPER P-FORCE, чи можу займатися сексом усю ніч?

Таблетки SUPER P-FORCE може допомогти підвищити вашу сексуальну потенцію та затримати еякуляцію, але тривалість статевого акту залежить від індивідуальних особливостей кожної людини. Препарат дозволить вам насолоджуватись статевою активністю на довше, але не гарантує безперервного сексу всю ніч. Насолоджуйтесь інтимними моментами з розумінням ваших власних можливостей та меж.

Чи є якісь особливі правила техніки безпеки під час використання?

При використанні SUPER P-FORCE дотримуйтесь загальних правил техніки безпеки. Не перевищуйте рекомендовану дозу та не приймайте її разом з іншими препаратами для потенції або затримки еякуляції. Перед початком вживання препарату проконсультуйтеся з лікарем, особливо якщо у вас є хронічні захворювання або приймаєте інші ліки. Якщо виникають якісь незвичайні або тривалі побічні ефекти, зверніться до лікаря.

Протипоказання

Ліки Super P-Force не рекомендується використовувати у таких випадках:

 • Алергія на силденафіл цитрат чи дапоксетин;
 • хронічні захворювання печінки чи нирок;
 • Серцеві проблеми, включаючи нестабільну стенокардію, серцевий напад або ритм серця;
 • прийом азотистих препаратів, що використовуються для лікування стенокардії та інших серцевих проблем;
 • Вживання антидепресантів, триптанів, літію чи інших препаратів, які впливають рівень серотоніну в організмі.

Кому не слід використовувати Супер П-Форс?

SUPER P-FORCE не призначений для жінок, дітей та чоловіків, які не досягли повнолітнього віку. Також не рекомендується вживати препарат особам із тяжкими серцевими, печінковими чи нирковими захворюваннями. Якщо ви сумніваєтеся у придатності Супер П-Форс для вас, проконсультуйтеся з лікарем.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від SUPER P-FORCE?

Аналог Левітри SUPER P-FORCE не викликає фізичної залежності. Однак, якщо у вас вже немає проблем з ерекцією, не рекомендується вживати препарат без медичної необхідності. Якщо у вас є питання чи сумніви, проконсультуйтеся з лікарем, який надасть вам вичерпну інформацію та рекомендації.

Що не можна їсти з SUPER P-FORCE?

При вживанні SUPER P-FORCE рекомендується уникати вживання великої кількості жирної їжі, оскільки це може затримати початок дії препарату. Також не рекомендується приймати грейпфрут або пити грейпфрутовий сік, оскільки це може збільшити ризик побічних ефектів.

Взаємодія SUPER P-FORCE з ліками та іншими продуктами

Перед використанням SUPER P-FORCE уважно прочитайте інструкцію та проконсультуйтеся з лікарем чи фармацевтом про можливу взаємодію з іншими ліками чи продуктами. Особливо будьте обережні при одночасному застосуванні препарату з нітратами, антидепресантами, антибіотиками, антигрибковими засобами або препаратами для лікування ВІЛ-інфекції.

Перша допомога при передозуванні

При передозуванні Супер П-Форсом можуть виникнути побічні ефекти, такі як біль голови, погіршення зору, диспептичні розлади та інші. Якщо у вас виникли неприємні симптоми, відразу зверніться до лікаря або надайте першу допомогу, зателефонувавши на телефон екстреної медичної допомоги.

При застосуванні SUPER P-FORCE можуть виникнути такі побічні ефекти:

  • Головний біль;
  • Порушення зорової гостроти;
  • Покриття обличчя почервонінням;
  • Розлади шлунково-кишкового тракту;
  • Нежить чи запаморочення.

Якщо виникають незвичайні або тривалі побічні ефекти, зверніться до лікаря.

Форми випуску

Пігулки Super P-Force доступний у формі таблеток з дозуванням 100 мг силденафілу та 60 мг дапоксетину.

Переваги та недоліки SUPER P-FORCE

Переваги Super P-Force:

   • Підвищує якість та тривалість ерекції;
   • Затримує еякуляцію, продовжуючи статевий акт;
   • Поліпшує сексуальне задоволення;
   • Забезпечує стабільну ерекцію протягом статевої активності;
   • Має дві активні речовини для комплексного впливу на проблеми з потенцією та еякуляцією.

Недоліки Super P-Force:

  • Можливі побічні ефекти;
  • Має протипоказання;
  • Може взаємодіяти з іншими ліками та продуктами;
  • Вимагає уваги до дозування та правил вживання.

Інші різновиди цього препарату: