MALEGRA 100 (Дженерік Віагра)

Сілденафіл Цитрат 100 мг

Віагра MALEGRA 100 Сілденафіл 100 мг
Ціна:
Кіл-сть таблеток Ціна за таблетку Загалом
10 29 грн 290 грн
20 28 грн 560 грн
30 27 грн 810 грн
50 25 грн 1250 грн
100 23 грн 2300 грн
Характеристики:
Виробник Sunrise Remedies
Діюча речовина Сілденафіл Цитрат
Дозування 100 мг
Термін придатності До 2025 року
Прийом За 1 г. до акту
Час дії 5-6 годин
Добова доза 100 мг
Сумісність із алкоголем Ні
Опис препарату

Дженерік Віагра MALEGRA 100 опис препарату

MALEGRA 100 мг – ефективний препарат для лікування еректильної дисфункції (ЕД) у чоловіків. Цей препарат містить діючу речовину силденафілу цитрат, яка відноситься до групи інгібіторів фосфодіестерази типу 5 (ФДЕ-5). Силденафіл розширює судини, покращуючи кровопостачання пеніса та забезпечуючи стійку та тривалу ерекцію під час статевого акту.

Що таке Malegra 100 мг?

Malegra 100 мг – це препарат, що містить силденафіл цитрат і призначений для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Він допомагає покращити кровообіг у пеніс, забезпечуючи стійку та тривалу ерекцію під час статевого акту.

Як приймати MALEGRA 100 мг?

Рекомендована доза MALEGRA 100 мг – одна таблетка за 30-60 хвилин до очікуваного статевого акту. Таблетку слід ковтати повністю, з водою. Уникайте прийому жирної їжі перед прийомом препарату, оскільки це може затримати початок дії.

Для кого призначено MALEGRA 100 мг?

MALEGRA 100 мг рекомендована для дорослих чоловіків, які стикаються з проблемою еректильної дисфункції. Цей препарат може бути використаний під наглядом лікаря у чоловіків з різними ступенями еректильної дисфункції.

Рекомендовані дози MALEGRA 100 мг

Рекомендована початкова доза MALEGRA 100 мг – одна таблетка. При необхідності дозу можна збільшити або зменшити, але це слід робити лише за консультацією з лікарем. Не перевищуйте рекомендовану дозу однієї таблетки протягом 24 годин.

Якщо я використовую MALEGRA 100 мг, чи можу займатися сексом усю ніч?

MALEGRA 100 мг допомагає покращити ерекцію та підтримувати її протягом статевого акту. Однак тривалість дії препарату може змінюватись в залежності від організму кожної людини. Якщо у вас виникають питання про тривалість дії, рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Чи є якісь особливі правила техніки безпеки під час використання MALEGRA 100 мг?

При використанні MALEGRA 100 мг рекомендується дотримуватись певних правил техніки безпеки. Не перевищуйте рекомендовану дозу та не поєднуйте препарат із вживанням алкоголю. Також перед прийомом препарату важливо проконсультуватися з лікарем, особливо якщо у вас є супутні хвороби або приймаєте інші ліки.

Протипоказання

Malegra 100 мг не рекомендується використовувати у таких випадках: – Якщо у вас є алергія на силденафіл або на будь-який інший компонент препарату. – Якщо ви приймаєте нітратні препарати чи альфа-блокатори. – Якщо ви молодші 18 років. – Якщо у вас є серцеві проблеми чи ви перенесли інфаркт міокарда чи інсульт. – Якщо у вас низький артеріальний тиск чи нестабільний ангінний синдром.

Кому не слід використовувати MALEGRA 100 мг?

Malegra 100 мг не рекомендується використовувати жінкам, дітям та особам, які не мають проблем з ерекцією. Також, вагітним і матерям-годувальницям не слід вживати цей препарат.

Якщо я не матиму проблем з ерекцією, чи розвинеться залежність від MALEGRA 100 мг?

MALEGRA 100 мг не призводить до розвитку фізичної залежності. Однак, якщо ви помічаєте, що без препарату важко досягти ерекції або задовольняти партнера, рекомендується звернутися до лікаря для консультації.

Що не можна їсти з MALEGRA 100 мг?

MALEGRA 100 мг може прийматись незалежно від їжі. Однак велика кількість жирної їжі перед прийомом препарату може затримати початок його дії.

Взаємодія MALEGRA 100 мг з ліками та іншими продуктами

Перед використанням Малегра 100 мг рекомендується повідомити лікаря про всі ліки, які ви приймаєте. Особливо важливо уникати застосування нітратних препаратів разом з MALEGRA 100 мг, оскільки це може призвести до небезпечного падіння артеріального тиску.

Перша допомога при передозуванні

У разі передозування MALEGRA 100 мг слід негайно звернутися до лікаря або швидкої медичної допомоги. Симптоми передозування можуть включати сильний головний біль, запаморочення, нудоту, блювання та порушення зору.

Деякі побічні ефекти, які можуть виникнути при використанні MALEGRA 100 мг, включають головний біль, запаморочення, нежить, почервоніння обличчя, розлад шлунка та зміни у зірці. Якщо ви помічаєте якісь незвичайні або тривалі побічні ефекти, зверніться до лікаря.

Форми випуску

Malegra 100 мг доступна у формі таблеток для перорального застосування. Кожна таблетка містить 100 мг цитрату силденафілу.

Переваги та недоліки MALEGRA 100 мг

Переваги MALEGRA 100 мг включають його високу ефективність у лікуванні еректильної дисфункції, швидкий початок дії та тривалу ерекцію. Однак необхідно враховувати, що препарат може мати побічні ефекти та має протипоказання, тому рекомендується проконсультуватися з лікарем перед застосуванням. MALEGRA 100 мг є ефективним препаратом для лікування еректильної дисфункції у чоловіків. Перед використанням рекомендується проконсультуватися з лікарем, який зможе вибрати оптимальну дозу та забезпечити його безпечне використання.

Інші різновиди цього препарату: